Korkové podlahy

Korkové obklady,stropnice - Skvělé vlastnosti korku nejsou vlastní jen podlahám, ale také obkladům a stropnicím. Hlavními důvody využití korku pro tyto účely je nejen tepelná a zvuková izolace, ale i výborný vzhled korkových obkladů a korkových stropních desek. Díky příznivé ceně a jednoduché instalaci se korek v interiérech používá čím dál tím více.
 
 
Korkové plovoucí podlahy - V interiérech jsou korkové výrobky oblíbené díky skvělým vlastnostem. Korkové plovoucí podlahy i korkové lepené dlaždice pomohou skvěle zateplit váš byt. Neocenitelnou vlastností korkové podlahy je i její pružnost, tvarová stálost, snadná údržba i CENA. Součástí sortimentu korkových podlah jsou i různé lišty, lepidla a další prostředky.
 
Korkové podlahy - dlaždice - Dříve velmi oblíbené korkové podlahy se opět v plné síle vracejí do povědomí veřejnosti. Díky svým jedinečným vlastnostem postupně porážejí své dřevěné a laminátové konkurenty, o dlažbách a dalších podlahových krytinách nemluvě. Na rozdíl od nich korek zatepluje místnosti, odhlučňuje, nedeformuje se a snadno se udržuje.Komě klasických korkových dlaždic nabízíme i stále oblíbenější korkové plovoucí podlahy. To vše v mnoha odstínech.