Podlahy

Vlysové podlahy - parkety - Parkety z masívu mají nejdelší tradici a vynikají svou životností,která může být i více jak 100let.Tyto parkety doporučujeme zákazníkům,kteří vystavují podlahu vyšší zátěži a je předpoklad,že podlahu bude nutné renovovat.Jsou velmi vhodné do restauračních zařízení,historických objektů a v neposlední míře i na taneční parkety.Nevýhodou je náročnější montáž,dlouhá aklimatizace a jejich citlivost na změnu klimatických podmínek,díky kterým vznikají spáry.Ale přece jen Dřevo je Dřevo...

 

Marmoleum - plovoucí podlaha - Podlahovina Marmoleum® click byla inspirována vzájemným souzněním přírody a života lidí. Byla vytvořena tak, aby splňovala i ty nejnáročnější požadavky na moderní vzhled a funkční vlastnosti. Marmoleum® click je přírodní plovoucí podlahovina vyráběna v lamelách a ve čtvercích. Její vrchní vrstvu tvoří materiál Marmoleum®, který je vyráběn ze směsi obnovitelných surovin a tím nepoškozuje životní prostředí. Nejdůležitější složku tvoří lněný olej, který je získáván z rostlin lnu. Společným smícháním s pryskyřicí, dřevitou moučkou, vápencem a přírodními pigmenty vzniká směs, která je pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii. Pod vrchní vrstvou materiálu Marmoleum® je umístěna voděodolná, extrémně hustá dřevovláknitá HDF deska opatřená z rubu vrstvou korku. 

Díky vrchní vrstvě z materiálu Marmoleum® můžeme tuto podlahovinu řadit mezi ekologické podlahové krytiny, které přispívají ke zdravému bydlení. 
Marmoleum® zajišťuje přirozenou antistatičnost, prach i špínu lze snadno a rychle odstátni. Na jeho povrchu nedochází k množení bakterií, čímž je nejvhodnější podlahovinou pro lidi trpící alergiemi nebo astmatickými obtížemi. V domě je podlaha vystavena značné zátěži. 
Marmoleum® click je trvanlivá podlahovina a díky dvouvrstvé povrchové úpravě Topshield ještě odolnější vůči nečistotám a otěru. Kvalitní přírodní pigmenty poskytují barevnou stálost, takže Vaše podlaha bude vypadat stále perfektně. Marmoleum® click navíc snadno dosahuje pokojové teploty, nestudí, zajišťuje útulnost, pohodlí a pocit tepla.Instalace materiálu Marmoleum® click je opravdu jednoduchá a časově nenáročná, navíc lze ihned po pokládce podlahu používat. Lamely i čtverce se v pravém slova smyslu spojují „zakliknutím“. Pokládka se provádí bez lepení a díky novému patentovaný zámkovému sytému click bude pokládka ještě snadnější a jednodušší. Aby vaše podlaha vypadala co nejlépe a splňovala všechny své funkční vlastnosti, svěřte raději instalaci materiálu Marmoleum® click odborníkovi. Marmoleum® click může být instalováno podklad, který je rovný, hladký, pevný, celistvý, čistý a trvale suchý. Důležité: Při značně nerovném podkladu (nerovnosti 2 mm a více) je nutná dodatečná příprava podkladu.

 

Vinylové podlahy - Vinylové podlahy jsou současným celosvětovým trendem.Pro svou příznivou cenu, vysokou odolnost a snadnou údržbu zaujímají i na českém trhu nejvyšší příčky.Díky jedinečným a věrným dezénům jsou vinylové podlahy stále více oblíbenější- vinylovou podlahu lze vybrat v dekoru dřeva, kamene, dlažby i netradičních moderních dekorů.Veškeré vinylové podlahy jsou předurčeny pro široké využití jak v bytové výstavbě, tak v kancelářích, obchodech i buticích.

 

Forbo Novilon - Novilon® je svojí strukturou, vlastnostmi, vzhledem i kvalitou jedinečný měkčený vinyl nabízený v rolích 2,3 a 4 m šíře. Nosnou vrstvou materiálu je vysoce hustotní skelné rouno, které zaručuje materiálu rozměrovou stálost. Na něj je nanesena vrstva PVC, která je potištěna fotomotivem (dřevo, dlažba a jiné). 

Pro trvanlivost a odolnost proti otěru je následně na natištěný motiv aplikována čirá nášlapná vrstva. Měkká rubová mechanická pěna zajišťuje kromě tepelné a zvukové izolace také tvarovou paměť materiálu. Výsledkem je kvalitní, ekologicky nezávadná podlahovina, poskytující maximální komfort při jejím užívání.
 
 
PVC, linoleum - Tradiční podlahovinou je PVC,Linoleum.Pro jeho výborné vlastnosti,snadnou údržbu,estetický a nenásilný vzhled si získává u našich zákazníků čím dál větší zájem.V nabídce je možnost odstínů dlažeb,kamene,dřeva,parket nebo jednobarevných neutrálních barev.Vyrábí se v šířkách 1,5m / 2m / 3m / 4m / 5m . Tlouštky PVC a Linolea jsou 1,4mm / 1,5mm / 2mm / 3mm / 3,7mm / 4mm / 6mm .
 
 
Vyrovnání podkladu samonivelační stěrkou - Samonivelační zušlechtěná cementová vyrovnávací hmota s mimořádně vysokou pevností, určená ke zhotovení rovinných podkladů v interiéru.Vhodná pod většinu podlahových krytin.Aplikace vrstvy od 1mm do 50mm. Nabízíme též rychleschnoucí vyrovnávací hmoty,které umožňují pokládku podlahovin po cca 6 - 8 hod. Velmi dobře brousitelná.
 
 
Vyrovnání podkladů deskovými materiály - K vyrovnání podlah lze v některých případech použít i deskové materiály např.OSB desky,DTD desky,GSB desky.Vyrábí se ve formátech od 600x2470mm až po 1250x2500mm.Tlouštka desek je 6-25mm.
 
 
Dodání a montáž koberců - Nabízíme možnost dodání a montáže bytových,zátěžových,komerčních a hotelových koberců.Nabíme šíře 2m,3m,4m,5m . Kolekce bytových koberců obsahuje přes 2000 vzorků.V nabídce máme i kobercové čtverce různých rozměrů.(50x50cm apod.).Všechny textilní podlahoviny Armstrong Desso jsou antistatické dle EN 1815.Koberce DLW mají protišpinící teflonovou úpravu.
 
 
Dlažba - exteriér - Dodáváme a pokládáme všechny druhy venkovních betonových i kamenných dlažeb.Nabízíme výrobky,které jsou určeny pro využití  jak v soukromém sektoru (okolí rodinných domů, terasy, zahrady aj.), tak i ve veřejném (parky, náměstí, chodníky, cyklostezky, parkoviště.
 
 
Dlažba - interiér - Dodáváme a pokládáme všechny typy přírodních kamenů (mramor, žula, travertin, vápenec, pískovec) Máme výběr nejrůznějších barev a odstínů. Většinu formátované i deskové dlažby Vám dodáme během pár dnů...
Podlaha z keramické dlažby nebo přírodního kamene je elegantním řešením pro chodby, haly, obývací pokoje, kuchyně, ložnice ale především pro prostory ze zvýšeným zatížením. Oblibu mají nejenom pro estetický vzhled, ale také praktičnost a díky svým tepelně izolačním vlastnostem jsou zároveň ideální variantou pro topné podlahové systémy. Perfektně se udržují a vždy si zachovají vzhled čistého prostředí.
 
 
Dřevěné třívrstvé podlahy - Třívrstvá parketa  je vícevrstvá parketová deska tvořená nášlapnou vrstvou z rostlého dřeva a dalšími vrstvami ze dřeva nebo materiálů na bázi dřeva, slepených k sobě, vyrobená podle evropské normy ČSN EN 13489. 
 
Rozsah použití 
Podlahovina určená pro dokončení pochůzných ploch interiéru budov v obytných a komerčních prostorách.
 
Rozměry 
Dle stanovení výrobce
 
Dřeviny
Akát, Akát pařený, Bříza, Buk, Buk pařený, Dub, Dub Červený Americký, Habr, Jasan, Javor Horský, Javor Kanadský, Olše, Ořech, Třešeň Americká, Třešeň Evropská, Doussie, Iroko, Jatoba, Merbau, Sapelli, Padouk, Panga-Panga, Tigerwood, Zebrano 
 
Vlhkost horní vrstvy v rozmezí 5 až 9 % 
 
Množství 
6 ks parket v balíku (2,71 m2)
40 balíků na paletě (108,4 m2)
 
Složení podlahy:                           Duhy výrobků:                           
 
Tvrdost dřeva:
Metoda měření tvrdosti dřeva,
která byla vyvinuta švédským inženýrem Johanem Augustem
Brinellem. Platí, že čím vyšší je hodnota tvrdosti Brinella, tím je dřevěná podlaha odolnější a trvanlivější.
 
 
Čistící zóny - Nedílnou součástí každého domu,bytu by měla být čistící zóna.Výběrem vhodné čistící zóny,zamezíte vniku nečistot na podlahové krytiny.Tím šetříte nejen krytiny samotné ale v neposlední řadě i svou peněženku :-)
 
 
Korkové obklady,stropnice - Skvělé vlastnosti korku nejsou vlastní jen podlahám, ale také obkladům a stropnicím. Hlavními důvody využití korku pro tyto účely je nejen tepelná a zvuková izolace, ale i výborný vzhled korkových obkladů a korkových stropních desek. Díky příznivé ceně a jednoduché instalaci se korek v interiérech používá čím dál tím více.
 
 
Korkové plovoucí podlahy - V interiérech jsou korkové výrobky oblíbené díky skvělým vlastnostem. Korkové plovoucí podlahy i korkové lepené dlaždice pomohou skvěle zateplit váš byt. Neocenitelnou vlastností korkové podlahy je i její pružnost, tvarová stálost, snadná údržba i CENA. Součástí sortimentu korkových podlah jsou i různé lišty, lepidla a další prostředky.
 
Korkové podlahy - dlaždice - Dříve velmi oblíbené korkové podlahy se opět v plné síle vracejí do povědomí veřejnosti. Díky svým jedinečným vlastnostem postupně porážejí své dřevěné a laminátové konkurenty, o dlažbách a dalších podlahových krytinách nemluvě. Na rozdíl od nich korek zatepluje místnosti, odhlučňuje, nedeformuje se a snadno se udržuje.Komě klasických korkových dlaždic nabízíme i stále oblíbenější korkové plovoucí podlahy. To vše v mnoha odstínech.
 
 
Laminátové plovoucí podlahy - Krásná podlaha je krásná pouze tehdy, když je bezchybně položená. V takové situaci přichází na pomoc bezkonkurenční a technicky vynikající systém zámkového spoje.Můžete svou podlahu položit „zacvaknutím" bez použití lepidla. Snadné a rychlé.Oblíbenost plovoucích podlah je především v jejich dlouhé životnosti a trvalé kráse a snadné udržbě.
 
 
Venkovní dřevěné podlahy
Naše výjimečné druhy dřev:
Ipe, Merbau, Padauk a Afrormosia byly vybrány pro své technické vlastnosti dokonale vhodné pro většinu různých a proměnlivých klimatických podmínek.
 
 
Průmyslová mozaika - Kantovka
Mozaika - Kantovka je vyráběná ve dřevinách BUK, DUB, JAVOR, JASAN.
Rozměr lamelky:
8 x 22,8 - 160 mm
NOVINKA:
8 x 10 - 160 mm
Rozměr tabulky z lamelek: 160 x 320 mm
Počet lamelek v tabulce: 40 ks
Počet tabulek v m2: 20 ks
V 1. svazku: 1,02 m2
Vlhkost: 7 - 11 %